214

 
13
Tem 2016
EEF 2015-2016 Mezuniyet Ödül Töreni / Resimleri: 14 Temmuz 2016

Fakültemiz Bölümlerini derece ile bitiren öğrencilerimizin başarı ödüllerinin takdim edileceği Mezuniyet Ödül Töreni 14 Temmuz 2016 Perşembe günü Saat 13:00'da İdris Yamantürk Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.
Geleceğin başarılı Mühendislerinin onurlandırılacağı bu törende sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Tören Tarihi :  14 Temmuz  2016 Perşembe günü  Saat 13:00
Tören Yeri    :  İTÜ Elektrik - Elektronik Fakültesi İdris Yamantürk Konferans Salonu 
Fakülte Tören Programı:

 

  • 13:00 Açılış Konuşması
  • Saygı Duruşu –İstiklal Marşı
  • Dekanımız  Prof.Dr.Ş.Serhat ŞEKER ’in konuşması
  • Fakülte Birincisinin konuşması
  • Plaket ve Ödüllerin  takdimi
  • Kokteyl
-----------------------------------------------
14 Temmuz 2016 Güncelleme: 

İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi 2015-2016 Ödül Töreni

Derece Listesi

 Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

  1. Emre Gencer
  2. Ferruh İlhan
  3. Burhaneddin Yaman

 Elektrik Mühendisliği

  1. Onur Erkan
  2. Çağatay Eren
  3. Enis Barış Bulut

 Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği

  1. Alp Aydınoğlu
  2. Arzuman Can Kutlucan
  3. Göktuğ Ülküer

 Fakülte Dereceleri:

  1. Alp Aydınoğlu
  2. Onur Erkan
  3. Arzuman Can Kutlucan

***Plaket ve Ödüller***

  • Ord. Prof. Bedri Karafakioğlu Başarı Ödülleri: Fakülte Bölümleri Birincilerine: 
  • Bölüm (ELK, EHB, KON) Başarı Plaketleri:  Fakülte Bölümlerini (1., 2. ve 3.) dereceleriyle ile bitirenlere
  • İTÜ Vakfı Ödülleri: Fakülte Bölümleri Birincilerine
  • İTÜ ETA Vakfı Ödülleri: Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleriyle ile bitirenlere
  • EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) Başarı Plaketleri:  Fakülte Bölümlerini (1., 2. ve 3.) dereceleriyle ile bitirenlere
  • Netaş Ödülleri: (Fakülteyi 1., 2. ve 3. dereceleriyle bitirenlere)
  • Entes Elektronik Ödülleri: Elektrik Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleriyle ile bitirenlere
  • Rockwell Otomasyon Plaketi ve Ödülü: Fakülte ile Kontrol ve Otomasyon Bölümü Birincisine
  • Sarkusyan Elektrolitik Bakır Sanayii Firması Ödülleri: Elektrik Mühendisliği ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümleri Birincilerine

verildi. 

Mezunlarımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz. 

Tören Fotoğrafları 
İTÜ EEF (1304) Ödül Töreni Galerisi için lütfen tıklayınız
İTÜ Stadyumu Tören Resimleri 
İTÜ Facebook Galerisi