214

 
07
Tem 2017
EEF 2016-2017 Mezuniyet Ödül Töreni ve Tören Resimleri (7 Temmuz 2017)

Fakültemiz Bölümlerini derece ile bitiren öğrencilerimizin başarı ödüllerinin takdim edileceği Mezuniyet Ödül Töreni 7 Temmuz 2017 Cuma günü Saat 11:00 da İdris Yamantürk Konferans salonun da gerçekleştirilecektir.

Geleceğin en başarılı Mühendislerinin değerli katkılarınızla onurlandırılacağı bu törende sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

 

Tören Tarihi : 7 Temmuz 2017 Cuma Saat 11:00

Tören Yeri    : İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi İdris Yamantürk Konferans salonu

Fakülte Tören Programı:

  • 11:00 Açılış Konuşması
  • Saygı Duruşu –İstiklal Marşı
  • Dekanımız Prof . Dr. Ş .Serhat ŞEKER ’in konuşması
  • Üniversite ve Fakülte Birincisinin konuşması
  • Plaket ve Ödüllerin takdimi
  • İkram

***GÜNCELLEME (8 Temmuz 2017 ) *****​

İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi 2016-2017 Ödül Töreni

Derece Listesi

 Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 
   
1- Utku Emre Ali
   2- Ozan Alp Topal
   3- Ahmet Can Genel

 Elektrik Mühendisliği
   1- Berkan Tek
   2- Duygu Çatal
   3- Kerim  Özer
   3- İpek Kuvvetl

 Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği
   1- Okan Arpacık
   2- Çevikalp Sütunç
   3- Berkan Kaçmaz

 Fakülte Dereceleri:
   1- Utku Emre Ali
   2- Ozan Alp Topal
   3- Ahmet Can Genel

***Plaket ve Ödüller***

  • Ord. Prof. Bedri Karafakioğlu Başarı Ödülleri: Fakülte Bölümleri Birincilerine: 
  • Bölüm (ELK, EHB, KON) Başarı Plaketleri:  Fakülte Bölümlerini (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • İTÜ ETA Vakfı Ödülleri: Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) Başarı Plaketleri:  Fakülte Bölümlerini (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • ETMD (Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği) Ödülleri: Fakülte Bölümlerini (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • ELOPAR Ödülleri: Elektrik Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • ABB Ödülleri: Elektrik Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Netaş Ödülleri:   Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.'sine
  • Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Mezunları Adına Ödül: Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.'sine
  • Sarkusyan Elektrolitik Bakır Sanayii Firması Ödülleri: Elektrik Mühendisliği ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümleri Birincilerine
  • Rockwell Otomasyon ve Ödülü:  Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Beckhoof Ödülü:  Kontrol ve Otomasyon  Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • ESIT Ödülü:  Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Nokta Endüstriyel Ödülü:  Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere

verildi. 

Mezunlarımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz. 

Tören Fotoğrafları 
İTÜ EEF (1304) Ödül Töreni Galerisi için lütfen tıklayınız
İTÜ Stadyumu Mezuniyet Resimleri Galerisi (Flickr) için lütfen tıklayınız

Albümlerindeki resimlere tıklanıp orjinal çözünürlüklü resim dosyaları indirilebilir.