214

 
29
Haz 2018
EEF 2017-2018 Mezuniyet Ödül Töreni ve Resimleri

Fakültemiz Bölümlerini derece ile bitiren öğrencilerimizin başarı ödüllerinin takdim edileceği Mezuniyet Ödül Töreni 29 Haziran 2018 Cuma günü Saat 11:00'da İdris Yamantürk Konferans Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Geleceğin en başarılı Mühendislerinin onurlandırılacağı bu törende sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

 
Tören Tarihi: 29 Haziran 2018 Cuma Saat 11:00

Tören Yeri : İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi İdris Yamantürk Konferans Merkezi

 Fakülte Tören Programı:

  • 11:00 Açılış Konuşması
  • Saygı Duruşu – İstiklal Marşı
  • Dekanımız Prof.Dr.Ş.Serhat ŞEKER ’in konuşması
  • Fakülte Birincisinin konuşması
  • Plaket ve Ödüllerin takdimi
  • İkram

***GÜNCELLEME (29 Haziran 2018 ) ****

İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi 2017-2018 Ödül Töreni

Derece Listesi

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
1- Merve Gülle
2- Cihan Berk Güngör
3- Mehmet Ordubağ

Elektrik Mühendisliği
1- Ahmet Suat Kafadar
2- Muhammed Burak Göktaş
3- Sinan Tok

Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği
1- Salih Ertuğ Övür
2- Hafsa Ceren Demirci
3- Umutcan Kuş

 

Fakülte Dereceleri:
1- Merve Gülle
2- Cihan Berk Güngör
3- Mehmet Ordubağ

 

***Plaket ve Ödüller***

  • Ord. Prof. Bedri Karafakıoğlu Başarı Ödülleri: Fakülte Bölümleri Birincilerine:
  • Bölüm (ELK, EHB, KON) Başarı Plaketleri:  Fakülte Bölümlerini (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • İTÜ ETA Vakfı Ödülleri: Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) Başarı Plaketleri:  Fakülte Bölümlerini (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Arçelik Ödülleri: Elektrik Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Elektrik Fakültesi 1976 Girişliler Ödülleri: Elektrik Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • EAE Elektrik Ödülleri: Elektrik Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • ELOPAR Ödülleri: Elektrik Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Netaş Ödülü:   Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü 1.'sine
  • Sarkusyan Elektrolitik Bakır Sanayii Firması Ödülleri: Elektrik Mühendisliği ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümleri Birincilerine
  • Beckhoof Ödülleri:  Kontrol ve Otomasyon  Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere

 verildi.

 Mezunlarımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Tören Fotoğrafları
İTÜ EEF (1304) Ödül Töreni Galerisi için lütfen buraya tıklayınız
İTÜ Stadyumu Resimleri Galerisi için lütfen buraya tıklayınız.

Albümlerindeki resimlere tıklanıp sağ alltan indir ikonu seçilip orijinal çözünürlüklü resim dosyaları indirilebilir.