214

 
01
Tem 2019
EEF 2018-2019 Mezuniyet Ödül Töreni ve Resimleri

Fakültemiz Bölümlerini derece ile bitiren öğrencilerimizin başarı ödüllerinin takdim

edileceği Mezuniyet Ödül Töreni 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü Saat 14:00 da İdris

Yamantürk Konferans salonun da gerçekleştirilecektir.

Geleceğin en başarılı Mühendislerinin onurlandırıldığı bu törende sizleri aramızda

görmekten büyük mutluluk duyacağız.

  

Tören Tarihi: 1 Temmuz 2019 Pazartesi Saat 14:00

Tören Yeri: İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi İdris Yamantürk Konferans salonu

Fakülte Tören Programı:

  • Saygı Duruşu –İstiklal Marşı
  • Dekan Yardımcımız Prof. Dr. Serdar ÖZOĞUZ ’un açılış konuşması
  • Fakülte Birincisinin konuşması
  • Fakülte Öğrenci temsilcisinin konuşması
  • Dereceye giren öğrencilerimize Başarı Plaket ve Ödüllerinin takdimi
  • İkram

***GÜNCELLEME (1 Temmuz 2019 ) ****

 

İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi 2018-2019 Ödül Töreni

 

Derece Listesi

 

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

1- Fikret Başar Gencer

2- Mümin Göker Gayretli

2- Yakup Hüner

3- Seyfettin Yavuz

 

 

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (ITU-NJIT UOLP)

1- Defne Yumru

2- Uğur Can Göçmen

3- Öznur Tekelioğlu

 

Elektrik Mühendisliği

1- Mustafa Mus Ab Avcı

2- Muhammed Cihad Akkaya

3- Dilara Akkurt

 

Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği

1- Mücahid Rıdvan Kaplan

2- Duhan Güneş

3- Abdullah Eraslan

 

Fakülte Dereceleri:

1- Fikret Başar Gencer

2- Mustafa Mus Ab Avcı

3- Mümin Göker Gayretli

3- Yakup Hüner

 

***Plaket ve Ödüller***

  • Ord. Prof. Bedri KARAFAKIOĞLU Başarı Ödülleri: Fakülte Bölümleri Birincilerine:
  • Bölüm (ELK, EHB, KON) Başarı Plaketleri:  Fakülte Bölümlerini (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • İTÜ ETA Vakfı Ödülleri: Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) Başarı Plaketleri:  Fakülte Bölümlerini (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Enerjisa A.Ş. Ödülleri: Elektrik Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Enpay A.Ş. Ödülleri: Elektrik Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Sarkusyan Elektrolitik Bakır Sanayii Firması Ödülleri: Elektrik Mühendisliği ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümleri Birincilerine
  • Beckhoff Ödülleri:  Kontrol ve Otomasyon  Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Rockwell Ödülleri:  Kontrol ve Otomasyon  Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere
  • Microdev Ödülleri:  Kontrol ve Otomasyon  Mühendisliği Bölümünü (1., 2. ve 3.) dereceleri ile bitirenlere

 

verildi.

 

Mezunlarımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Tören Fotoğrafları

İTÜ EEF (1304) Ödül Töreni Galerisi için lütfen buraya tıklayınız.  

İTÜ Stadyumu Resimleri Galerisi için lütfen buraya tıklayınız.

İTÜ Stadyumu EEF Görevlileri Galerisi için lütfen buraya tıklayınız. 

Albümlerindeki resimlere tıklanıp sağ alttan indir ikonu seçilip yüksek çözünürlüklü resim dosyaları indirilebilir.

Ayrıca,
2019 Lisans Mezuniyet Töreni Fotoğraf Albümü - İTÜ Facebook Sayfaları (04.07.2019) için lütfen buraya tıklayınız.